Žádost o admin práva na Jailbreak

Ahoj, po dlouhém rozhodování jsem se rozhodl napsat si o admin práva na JailBreak.                                                                                                                                                          
  1. Aktuálně je mi 17 let.
  2. Dostal jsem 1x CT Ban kvůli mé nepozornosti.
  3. Na serveru JailBreak mám nahráno 282 hodin a na ostatních serverech 1 hodin.
  4. Nikde jinde adminem nejsem.
  5. Pravidla ovládám poměrně dobře a příkazy znám všechny.
  6. Funkční mikrofon mám a komunikuji skoro vždy.
  7. JailBreak Ultimate (CZ/SK)
  8. Proč chci být admin: Chci být admin protože, když se připojím na server tak tam občas žádný admin není a dějou se tam hodně špatných věcí, hrači porušujou pravidla a nidko s tím nic neudělá, protože žádný admin tam není a tomu bych chtěl nejvíce zamezit, aby se to nestávalo.
  9. Prime účet mám.
  10. Steam Community :: Pedo Bob
  11. Umím anglicky docela dobře.
  12. Zkušenosti s adminováním mám velmi malé, vše jsem odkoukal.
3 Likes

Ahoj Bobe, na serveru jsem s tebou za poslední dobu hrál poměrně často a nikdy nebyl žádný problém. Komunikativní jsi, pravidla z mého pohledu zvládáš a věk máš taky v pořádku, jediné mínus co vidím je 282 hodin ale vzhledem k tomu že vše zvládáš by to neměl být problém a určitě nahraješ víc.
Za mě máš Ano.

1 Like

Ahoj Bobe na serveri ťa vidím pomerne často. Komunikatívny si, pravidlá ovládaš a celkovo som s tebou ešte nemal žiadny problém. Za mňa ANO.

2 Likes

Čauko…
Nevidím jediný problém. Znám tě už dlouho a jsi komunikativní a vhodný člověk pro post admina.
Za mě určitě ANO.

1 Like

Ahoj Bobíku,
Na serveru tě potkávám často, pravidla ovládáš a s komunikací nemáš problém
Za mě jasné Ano

1 Like

Serus…
Na serveri ťa stretávam často komunikuješ, pravidla ovládaš pomerne dobre.
Nemám s tebou problém za mna ANO.

1 Like

Cauko Bob, zo serveru ťa už poznám dlho. Pravidlá ovládaš, si komunikatívny a vieš pobaviť. Za mna máš ÁNO

1 Like

Zdravím tě, Bobe, kontaktuj mě na discordu a domluvíme se na termínu pohovoru.

1 Like

Zdravím tě, Pedo_Bob,

děkujeme za tvůj zájem o administrátorská práva na našem portálu. Rádi tě
informujeme, že tvoje žádost byla schválena.

Přejeme ti hodně úspěchů v této nové roli a jsme rádi, že můžeme
společně pracovat na udržení kvalitní a přijemné herní komunity.

S pozdravem,
sody

1 Like